تعمیرات برد پکیج

سفارش های ثبت شده تا قبل از ساعت 14 در همان روز ارسال میگردند و بعد از ساعت 14 در روز کاری بعد ارسال می شوند.

تعمیرات برد پکیج

متخصصین شوفاژ سانترال آماده دریافت و تعمیرات برد پکیج شما هستند.تعمیرات تخصصی برد پکیج

برای تعمیر برد خود می توانید با شماره تماس های فروشگاه تماس حاصل فرمایید.
برد را برای ما ارسال کنید یا بدست ما برسانید.
متخصصین ما برد شما را تست و تعمیر میکنند.
ما پس از اتمام تعمیرات با شما تماس گرفته و برد را به دست شما می رسانیم.

برد پکیج چیست؟

برد قطعه ای الکترونیکی است که در اصل بخش های متلف پکیج اعم از سنسورها،پمپ و … را کنترل می کند. در صورت بروزخرابی در برد مغز پکیج از کار افتاده و به درستی به بخشها و قطعات  فرمان نمیدهد.

نشانه‌های عیب برد پکیج

برد در مدل‌ها و دستگاه‌های مختلف برحسب کارایی و یا توان و مدل دستگاه متفاوت می‌باشد. حتی بعضی از شرکت‌ها بردهایی طراحی می‌کنند باقابلیت‌های خاص همان برند، که در صورت بروز مشکل و عیب در برد، برد دستگاه باید تعویض شود و قابل تعمیر نباشد.
تعمیر و نوع تعمیر برد مثلاً تعویض یا تعمیر قطعات برد با تشخیص و عیب‌یابی صورت می‌گیرد و در ابتدا باید عیب پکیج مشخص شود و بعد نظر قطعی را داد.


در کل بیشتر بردها قابل تعمیر می‌باشند مگر در موارد خاصی که عیب دستگاه به‌صورت حاد و خاص می‌باشد.
در این تکنسین‌ها در ابتدا با توجه به نوع عیبی که در دستگاه رخ‌داده است و بررسی برد، دستگاه را عیب‌یابی کرده و بر اساس آن درصورتی‌که برد قابل تعمیر نبوده و احتیاج به تعویض کامل برد یا تعویض قسمتی از برد داشته باشد به مشتری اعلام می‌گردد و تعمیر و یا تعویض قطعات و برد به انتخاب مشتری انجام می‌گیرد.
همان‌طور که می‌دانید بیشتر وسیله‌ها ازجمله پکیج براثر استفاده به‌مرورزمان ممکن است دچار تغییراتی در کارکرد دستگاه نسبت به اوایل و یا حالت عادی شود.
چنانچه این عیب‌ها کوچک بوده و به‌موقع این عیب برطرف نشود منجر به آسیب رساندن به بقیه قسمت‌ها ازجمله برد می شود.

کارنکردن پمپ در پکیج

زمانی که این مشکل برای پکیج رخ می‌دهد دلایل مختلفی دارد از قبیل برقرار نشدن جریان برق هنگام اتصال برق به پمپ، پمپ سوخته است و … و چنانچه با بررسی هریک از این عوامل متوجه شدید که بازهم عیب پکیج رفع نشده است پس عیب و خرابی مربوط به برد پکیج می‌باشد که در این صورت برای رفع عیب باید نسبت به تعویض یا تعمیر برد اقدام کنید.

 سیستم آب گرم گرمای مطلوب را ندارد

این عیب مانند بعضی از عیب‌های دیگر پکیج عوامل متعددی دارد. تنظیمات درجه حرارت و دما، نوع لوله‌کشی آب نامناسب، پتاسیومتر آب دچار مشکل شده است و … درصورتی‌که هیچ‌کدام از این عوامل دلیل این مشکل نبوده و بررسی‌های لازم صورت گرفت دلیل دیگری که می‌توان حدس زد خرابی برد کنترل می‌باشد که با تعمیرکاران مراجعه و نسبت به تعمیر برد کنترل پکیج اقدام نمایید.

میزان گرمایش پکیج خوب است درحالی‌که آب مصرفی سرد است و با دمای گرمایشی هم‌خوانی ندارد

این عیب هم مانند سایر عیوبی که ممکن است رخ دهد باید تمامی عواملی که ممکن است باعث ایجاد این عیب شده است بررسی گردد یکی از این عوامل احتمالاً خرابی برد کنترل می‌باشد.

ریست شدن ناگهانی دستگاه بعد از روشن شدن شعله

ازجمله عیوبی می‌باشد که وجود خرابی برد کنترل را نشان می‌دهد هرچند عوامل دیگری نیز دارد و باید به دقت بررسی شود و درست تشخیص داده شود.

رادیاتورها گرمای کافی و موردنظر را ندارند

این عیب ازجمله عیب‌هایی می‌باشد که دلایل زیادی دارد که در ابتدا باید همه آن‌ها بررسی گردد و درنهایت اگر مشکل حل نشد نسبت به تعمیر برد اقدام کنند.

برای تعمیر برد خود می توانید با شماره تماس های فروشگاه تماس حاصل فرمایید.
برد را برای ما ارسال کنید یا بدست ما برسانید.
متخصصین ما برد شما را تست و تعمیر میکنند.
ما پس از اتمام تعمیرات با شما تماس گرفته و برد را به دست شما می رسانیم.

تعمیر برد پکیج آریستون

تعمیر برد پکیج ایساتیس

تعمیر برد ایران رادیاتور

تعمیر برد پکیج بوتان

درخواست سرویس پکیج
واتس آپ شوفاژ سانترال
Send via WhatsApp